Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Зал №1

Скористайтеся можливістю у будь-який момент часу донести актуальну інформацію в будь-яку точку земної кулі.

Великий і комфортабельний конференц-зал для проведення презентацій, ділових зустрічей, конференцій, семінарів та інших заходів!

До Ваших послуг уся необхідна технічна підтримка: сучасна аудіо-система, мультимедійне обладнання, система кондиціонування, електронний зв’язок, підключення по VGA, HDMI, Інтернет Wi-Fi.

У конференц-залі є можливість проведення конференцій з прямою трансляцією по телебаченню або в мережі Інтернет у режимі он-лайн. Усе це дає можливість на високому організаційному рівні проводити семінари, презентації та конференції міжнародного значення.

Додатково, за Вашим замовленням, організовується синхронний переклад з іноземних мов за участю перекладачів і спеціальної апаратури.

Зал №2

Якщо у Ваших планах спілкування з пресою чи семінар, розрахований на півсотні людей, тоді до Ваших послуг Малий конференц-зал готелю «Буковина». Для вдалої ділової зустрічі передбачено все згідно кращих традицій: сучасна аудіо-система, мультимедійне обладнання, система кондиціонування, електронний зв’язок, підключення по VGA, HDMI, Інтернет Wi-Fi.

У компактній конференц-залі є можливість проведення конференцій з прямою трансляцією по телебаченню або в мережі Інтернет у режимі он-лайн. Усе це дає можливість на високому організаційному рівні проводити семінари, презентації та конференції міжнародного значення.

Зал №3

Шукаєте конференц зал в місті Чернівці ? Замінити на унікальний текст (Якщо мета Вашої поїздки до Чернівців пов’язана з роботою і вам необхідно зустрітися з діловими партнерами, провести конференцію, нараду, форум чи організувати круглий стіл, готель «Буковина» – ідеальне місце проведення таких заходів.

Наша Велика конференц-зала у Чернівцях здатна вмістити до 200 осіб. Вона оснащена сучасними системами озвучування, мультимедійною установкою, екраном та пультом дистанційного управління. Усе це дає можливість на високому організаційному рівні проводити семінари, презентації та конференції міжнародного значення. Увага!!! У Великій конференц-залі є можливість проведення конференцій з прямою трансляцією по телебаченню, або в мережі Інтернет у режимі он-лайн. Надається можливість проведення проведення конференцій на декількох мовах в режимі реально часу за допомогою системи синхронного перекладу. Деталі уточнюйте у менеджерів з бронювання. «Буковина» – Ваш готель з конференц-залом у Чернівцях!)

Зал №4

Перемовини за Круглим столом – запорука успіху публічного обговорення, висвітлення будь-якого питання чи ділових переговорів.

Затишна невелика зала з круглим столом оснащена усім необхідним, аби Ваша зустріч пройшла на високому рівні. Оснащений сучасним мультимедійним обладнанням та Інтернетом WI-FI конференц-зал забезпечить комфортне проведення переговорів. 

Кажуть, вагомі справи повинні творитися у відповідній атмосфері, тож заходам, проведеним за Круглим столом у готелі «Буковина» гарантований успіх

«Бізнес-Центр»

Приміщення «Бізнес-центру» знаходиться на третьому поверсі готельно-туристичного комплексу «Буковина». Зал оснащений сучасним офісним обладнанням (персональний комп’ютер, ноутбук, принтер, сканер, копіювальний апарат), Internet WI-FI.