Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Перший сучасний торговий центр в Чернівцях такого масштабу, побудований за класичною концепції регіонального торгового центру.

Торговий центр розрахований на широке коло покупців, тому що незважаючи на те, що в ньому є ряд бутиків з елітними товарами все ж велика частина пропонованого асортименту розрахована на споживача із середнім рівнем доходу. І основне призначення центру не продавати дорогий товар для обраних, а підвищити якість процесу здійснення покупки товарів за звичними для покупців цінами. Саме на формування такого ставлення до ТЦ «Майдан» спрямована проходить в місті рекламна кампанія.

Перший поверх.
Супермаркет національної мережі «Сільпо», кафе, магазини ювелірних виробі і сувенірів, послуги хімчистки та мобільного зв’язку, фотопослуги, «ПриватБанк», аптека і кафе «Піца Челентано».

Другий поверх.
Другий поверх спланований як полнолінейний універмаг з товарами народного споживання, на якому представлені одяг та взуття таких відомих брендів, як Adidas, Rbk, Terranova, Інтертор, VD ONE, Colin’s, Sasch, BGN, Motor, INCITY і ін., А також великий магазин товарів для дітей, аксесуари, ювелірні вироби, годинники та ін., кафе.

Третій поверх.
Супермаркет електроніки «АБВтехніка», кафе, магазини, що пропонують різні товари для дому (меблі, килими та ін.).