Ми запрошуємо Вас здійснити унікальну кулінарну подорож буковинським краєм, завітавши у «Панську Гуральню» . Прийшовши сюди раз, ти неодмінно повернешся знову. На гостей міста та чернівчан чекають магія смаку, неймовірна атмосфера, яку створюють танцюючі офіціанти, артистичний гуральник Штефан, неповторний інтер’єр, що відтворює епоху минулого і сувенірна крамниця – все це в поєднанні кращих традицій української, єврейської та румунської кухонь.

Панська Гуральня – один з найколоритніших та найбільш популярних ресторанів в нашому місті. Народні традиції, смачні страви, настоянки та наливанки власного виробництва – все це створює цікавий мікс сучасності та духу історії. Особливістю цього закладу є широкий асортимент настоянок та наливанок в меню бару.

Цей заклад ідеальний для романтичних зустрічей, ділових бесід та гучних компаній, для святкування будь-яких заходів.

Тут і відчути смак Буковини можна, і душу розігріти славними напоями від ґуральника, та поринути в мотиви української пісні.

Та особливо туристам до вподоби сувенірна крамниця – це те місце, де можна отримати на згадку частинку яскравого міста, гарячий настрій від Гуральника та запашний смак Буковинського краю.

Тут кожен маєте змогу придбати для себе сувеніри, в які вкладена душа справжнього народного умільця, історія нашого краю та традиції народних ремесл. Будь-який сувенір з нашої крамниці допоможе вам зберегти найприємніші моменти про події та подорожі.

Ресторан «ПАНСЬКА ГУРАЛЬНЯ»
працює щопонеділка з 11:00 год до 2:00 год,
з вівторка по неділю з 8:00 год до 2:00 год

Сувенірна крамниця «ПАНСЬКА ГУРАЛЬНЯ»
працює щопонеділка з 11:00 год до 22:00 год,
з вівторка по неділю з 10:00 год до 22:00 год.