Ресторанно — розважальний комплекс «GRAN PRI CLUB» пропонує Ваші

Ресторан «Granat» — це місце де можна смачно поїсти, випити, насолодитися східним кальяном у виконанні професійного кальянщика-африканця, послухати не тільки сучасну клубну музику, але й музику у виконанні живих музикантів, у колі друзів відсвяткувати урочисті події (для таких свят передбачено спеціальне банкетне меню), для романтичного усамітнення передбачена VIP зона.

Коктейль денс бар «SUNSET» — тут Ви поринете у чарівний світ музики і танцю. М’які дивани, по всьому периметру залу, демократична атмосфера, і все це при світлі заходячого сонця. Фішкою «SUNSET» є абсолютно кругла контактна барна стійка, де професіонали бармени запропонують лінійку всесвітньо відомих коктейлів, напоїв, а також виконають для Вас бармен-шоу.

Караоке-ресторан «Elvis» — затишний зал зі зручними диванами для шанувальників хорошого співу. Спеціально для них у залі обладнана сцена, професійний ведучий, бек-вокал, якісний живий звук і світло, величезний вибір пісень. Кольорове рішення інтер’єру залу досить яскраве і енергійне, що закликає співати і веселитися. У караоке — ресторані для Вас пропонується меню з великим вибором закусок, салатів, гарячих страв, а так само суші меню, карта вин і коктейльна карта.

«GRAN PRI CLUB» — ресторанно-розважальний комплекс Чернівців, що поєднує в собі улюблені види розваги та відпочинку.