Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Перший сучасний торговий центр в Чернівцях такого масштабу, побудований за класичною концепції регіонального торгового центру.

Торговий центр розрахований на широке коло покупців, тому що незважаючи на те, що в ньому є ряд бутиків з елітними товарами все ж велика частина пропонованого асортименту розрахована на споживача із середнім рівнем доходу. І основне призначення центру не продавати дорогий товар для обраних, а підвищити якість процесу здійснення покупки товарів за звичними для покупців цінами. Саме на формування такого ставлення до ТЦ «Майдан» спрямована проходить в місті рекламна кампанія.

Перший поверх.
Супермаркет національної мережі «Сільпо», кафе, магазини ювелірних виробі і сувенірів, послуги хімчистки та мобільного зв’язку, фотопослуги, «ПриватБанк», аптека і кафе «Піца Челентано».

Другий поверх.
Другий поверх спланований як полнолінейний універмаг з товарами народного споживання, на якому представлені одяг та взуття таких відомих брендів, як Adidas, Rbk, Terranova, Інтертор, VD ONE, Colin’s, Sasch, BGN, Motor, INCITY і ін., А також великий магазин товарів для дітей, аксесуари, ювелірні вироби, годинники та ін., кафе.

Третій поверх.
Супермаркет електроніки «АБВтехніка», кафе, магазини, що пропонують різні товари для дому (меблі, килими та ін.).