Хочете класно відпочити?

Для тих,  хто прагне відкрити для себе красу і природу Буковинських Карпат, а також здобути море адреналіну, компанія Драйв Карпати пропонує поїздки на відкритих автомобілях-позашляховиках гірськими хребтами й перевалами, з виїздом на вершини та полонини, з яких відкриваються дивовижної краси панорами карпатських гір.

Наприклад, дводенний маршрут на позашляховиках, включає в себе подорож до культового місця покритого радянськими таємницями, гору Томнатик 1565м. де розташовані Руїни радіолокаційної бази, т.зв.”Памір” (Купола) з заїздом на гірське озеро Буковинське око, ночівлю в наметах, приготування їжі на вогні, та багато іншого 🙂

Ми також пропонуємо скелелазіння,  захоплюючий рафтінг на Черемоші (працює професійний фотограф), пішохідні прогулянки, сходження на гірські вершини, — Говерла 2061м. Піп Іван 2028м. Хомяк 1542м.(та інші вершини)

Ми турбуємось про наших гостей протягом всього часу, проведеного разом. 

У Вас є можливість замовити комбіновані тури, на той час коли це зручно Вам, і в тому порядку який оберете саме Ви. Чи може ви вважаєте, що краще сидіти вдома перед телевізором?
Ми організуємо для Вас незабутній відпочинок на найближчі вихідні, Вам всього лише потрібно подзвонити по телефону: +38 (066) 731-26-32