Інноваційний туристичний маршрут «Відкрий для себе Чернівці» – унікальна пішохідна екскурсія найцікавішими локаціями міста з безкоштовним додатком для розпізнавання QR-кодів. Це сучасний, зручний і доступний путівник по головних визначних пам’яток, який дозволяє зануритися в захоплюючу історію розвитку міста з головою. 

Унікальний пішохідний інформаційно-туристичний маршрут «Відкрий для себе Чернівці» створено на базі технології швидкісного мобільного інтернету 3G та прокладено через 21 найцікавіший туристичний об’єкт багатокультурного міста.

Туристичну стежку створено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, веселими їжачками-гідами та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршруті розташовано безпосередньо біля пам’яток, стрілки вказують шлях до наступної локації. Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета відбувається перехід на сайт проекту з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об’єкта – площі, будинку, пам’ятника, а також відео екскурсією. До опису пам’яток додаються посилання на повну карту міста із зазначенням місць, де розташовані QR-таблички. Окрім історичної довідки, опис об’єктів включає місцеві легенди, цікаві історії та спогади.

Як користуватись туристичним інноваційним маршрутом?

  1. Увімкніть свій смартфон та впевніться, що мобільний інтернет активовано.
  2. Запустіть додаток розпізнавання QR кодів.
  3. Наведіть камеру смартфону на QR код.
  4. Перейдіть за посиланням на екрані смартфону.
  5. На завантаженій сторінці оберіть мову для отримання інформації.
  6. Дивіться  фото та відео, читайте інформацію про локацію.

Як встановити мобільний додаток розпізнавання QR-кодів? У випадку, якщо мобільний додаток розпізнавання QR-кодів не встановлено на вашому смартфоні, рекомендуємо завантажити його через  магазин мобільних додатків «Play Market» – QR Code Reader або «App Store» – «QR Code Reader».