Чернівецький ТРЦ «DEPOt Center» позиціонується як перший в місті сімейний розважальний центр з набором популярних розваг, що дозволяють цікаво провести час як молодим людям, так і сім’ям з дітьми. Торговий центр орієнтований на представників середнього класу, для яких представлені якісні товари і послуги за помірними цінами від добре зарекомендували себе брендів.

ТРЦ «DEPOt Center» розташований на трасі міського значення – вул. Головна, 265-А. Вулиця Головна проходить з центру між двома основними спальними районами міста – Шевченківським і Первомайським районами, де проживає понад 60% населення Чернівців, і з’єднує південну частину міста з центром.
ТРЦ має хорошу транспортну і пішохідну доступність. За вул. Головний проходять 4 тролейбусних, 2 автобусні маршрути і близько 10 маршрутних таксі, а також основний потік приміських маршрутів в південному напрямку.
ТРЦ розташований в одному з основних торговельних коридорів міста. В межах пішохідної доступності перебувають генератори споживчих потоків – 2 ринки, магазин мережі «Пакко», магазин мережі «Євробуд».