Автопрокат «Рент Кар Україна» — пропонує великий вибір популярних японських моделей автомобілів, які забезпечать Вам безпечну і комфортну поїздку. Надійність, безпека і комфорт — це основа на якій наша порівняно молода компанія будує свої стосунки з клієнтами.

Наш автопарк складається з нових автомобілів найпрестижніших японських виробників і постійно оновлюється з появою нових моделей. Гнучка цінова політика нашої компанії дозволить нам задовольнити вимоги будь-якого клієнта, як приватного так і корпоративного.

Ви можете бути впевнені в чудовому технічному стані транспортного засобу, що орендується. Всі наші автомобілі на сервісному обслуговуванні, лише в офіційного дилера, застраховані по всіх видах ризику. Страховка поширюється на наших клієнтів. Всі автомобілі оснащені системою клімат-контроль або кондиціонерами, подушками безпеки як для водіїв так і для пасажирів, антиблокувальною системою, CD- програвачем.

Для зручності тих, що бажають узяти автомобіль на прокат ми організували роботу нашого автопрокату з 9-00 до 21-00 без вихідних. Розташування офісу в центральній частині міста заощадить ваш час.

Автомобілі від «Рент Кар Україна» не мають наклейок і логотипів. Приймаємо до оплати за прокат пластикові картки. Оформлення договору на прокат автомобілів займає не більше 20 хвилин.

Оренда автомобілів поширюється на територію України. На вимогу клієнтів можлива установка додаткових пристроїв в салон автомобіля.

Для постійних клієнтів, діє накопичувальна система знижок.