Гід вашого відпочинку в Чернівцях.
Все про розваги та відпочинок в Чернівцях. Готелі, ресторани, кафе, клуби, театри і кінотеатри, музеї, екскурсії, туризм …

 

Чернівці — місто історії, неймовірних подій і чудових переживань. Його називають маленьким Парижем. І це неспроста.

Чернівці закохують в себе з першого погляду. Вони не перестають дивувати і захоплювати. Це маленьке місто, в якому душа в душу живуть люди різних рас, національностей і релігій. Місце, де для того, щоб бути щасливим, достатньо просто бути. Чернівці — це місто найдобріших людей, найбільш щирих відкриттів і незабутніх переживань.

Саме таким його бачать буковинці. Вже понад 600 років ми бережемо історію, архітектуру та традиції, створені на перетині культур. І ми віримо, що барвистість і щирість нашого міста не залишить байдужим нікого.

Для нас важливо, щоб Ви не просто відвідали Чернівці, а відчули їх дух. Тому ми прагнемо забезпечити найбільш зручний і цікавий відпочинок для кожного гостя нашого міста. Яка б інформація Вас не цікавила, у нас Ви знайдете всі необхідні відповіді.

1. Що подивитися? Ви вже спланували відпочинок у Чернівцях? Ми розповімо про головні визначні пам’ятки міста та унікальні місця, які просто необхідно відвідати. Плануйте знайомство з Чернівцями разом з нами!

2. Як дістатися? Найбільш повна та актуальна інформація про те, як можна дістатися до Чернівців. Тут Ви зможете вибрати той транспорт, який Вам найбільше до душі. Починаючи зі звичних поїздів, і закінчуючи комфортабельним авто.

3. Де зупинитися? Буковинці гостинні та дбайливі. Тому можете бути впевненими – ночівля в Чернівцях буде комфортною, затишною і по-домашньому теплою.

4. Де поїсти? В цьому розділі Ви знайдете найкращі заклади Чернівців. Тільки ті, в яких якість кухні і рівень сервісу радують не менш, ніж доступні ціни.

5. Куди піти? Наше місто може здивувати не лише архітектурою. Сплануйте культурну програму в Чернівцях разом з нами!

6. Екскурсії. Тут Ви знайдете перелік кращих екскурсій по Чернівцям, Буковині та сусіднім областям. Плюс, список кращих екскурсоводів нашого міста.

7. Календар подій. У Чернівцях проводиться безліч фестивалів, концертів і вистав. Чому б Вам не зануритися в захоплюючу і непередбачувану культуру Буковини разом з нами?

8. Транспорт. Найбільш повна інформація про існуючі види транспорту в Чернівцях, маршрути проїзду, вартість та графіки роботи. Ми допоможемо Вам без проблем зорієнтуватися в новому місті.

9. Для бізнесу. Чернівці завжди відкриті для співпраці. Тому в даному розділі ми представляємо найбільш актуальну інформацію про найважливіші економічні показники області.