У сучасних кав’ярнях у відвідувачів зараз набагато більше вимог, ніж тоді коли з’явилась перша кав’ярня в Чернівцях. Просто гарного і затишного інтер’єру вже недостатньо, все більше людей приходять сюди не за атмосферою, а за якісною смачною їжею,напоями і сервісом. Кав’ярні нового зразка – з осмисленим підходом до відбору кавових зерен, смачних кондитерських виробів, морозива та інших смачностей, інвестиціями в дорогу техніку і повноцінним навчанням персоналу – повільно, але впевнено вчать відвідувачів відрізняти хороший смак якісної продукції від неякісного.

Нова кав’ярня Jolly, яка знаходиться в самому центрі міста, це яскравий приклад всіх тих сучасних критеріїв, які цікавлять відвідувачів. Тут ви можете бути впевнені, що вам принесуть еспресо з свіжообсмажених зерен, бельгійська вафля буде ідеального смаку, а персонал із задоволенням обговорить з вами деталі різних видів вафель, морозива, кави, розповість про сорти і запропонує спробувати Вам щось нове.

Світла і  затишна кав’ярня Jolly відмінно підійде для посиденьок з друзями, а у молодих батьків буде змога посидіти з дітьми у дитячій кімнаті.

У цій кондитерської є не тільки бельгійські вафлі бельгійські вафлі і морозиво, за якими шикуються черги, але і якісна кава, чаї і молочні коктейлі. Еспрессо, капучино, латте – всі ці кавові напої приготовлені з свіжообсмаженої зерен і відмінно доповнюють солодке.

Випічка і солодощі готуються за адаптованими європейськими стандартами. Майже половина меню оновлюється щодня, так що це місце ідеально підходить для регулярних відвідувань.