У гамірному і переповненому центрі міста кожен і завжди зможе заховатись та відпочити від повсякденної метушні в нашому гостинному ресторані-піцерії NYSP. Тут полюбляють проводити свій час чернівчани, а також гості міста.
Вітринні вікна та приглушене світло органічно поєднуються з темними відтінками дерева та насиченими червоними тонами в інтер’єрі і створюють приємну домашню атмосферу для кожного відвідувача.
Заклад пропонує ситні та «фітнес» сніданки, якими ви можете поласувати з 9.00 до 12.00. Вони безперечно підкріплять вас до наступного прийому їжі.
Основне меню, яке значно різноманітніше, ніж у традиційних піцеріях, пропонує страви тільки найвищої якості зі сертифікованих продуктів від знаних майстрів своєї справи. Апетитні піци гігантського розміру стали візитівкою нашого закладу, а широкий вибір рибних, м’ясних та перших страв, смачних паст, десертів, гарячих напоїв, а також різноманітних алкогольних напоїв та пива будуть до смаку найвибагливішому гурману.
Також ми надаємо можливість замовляти улюблені страви з доставкою додому і передаємо шматочок нашої госинності у ваші оселі.
Це заклад сімейного відпочинку та компанійського дозвілля, місце, де забуваєш про дієту, а от піцу і пасту хочеться любити ще більше.
Своїх постійних гостей ми дуже цінуємо і динамічно розвиваємося в напрямку впровадження нових страв та вдосконалення сервісу, щоб їх кількість тільки примножувалась.
Смачно та демократично.
Стильно та затишно.
Ми відкриті для нових знайомств і раді туристам.