Готельний комплекс «БУКОВИНА» є окрасою старовинного міста Чернівці.

В радянські часи готель «Буковина» був єдиним в місті готелем -«Інтуристом». З 1996 року під керівництвом Валерія Миколайовича Чинуша готель «БУКОВИНА» дбайливо вдосконалювали. За короткий проміжок часу змінилася стратегія розвитку об’єкта, який вже в листопаді 2001 став лауреатом обласного конкурсу «Буковинська якість – 2001» в номінації «За прогресс в якості готельних послуг». А в 2009 році отримав перемогу як «Кращий заклад сфери послуг» міста Чернівці.

На даний час якість послуг в Готельно-туристичному комплексі «Буковина» відповідає світовим стандартам, а сам комплекс став візитівкою Буковинського краю, улюбленим місцем перебування видатних людей, славетних гостей міста Чернівці: політиків, бізнесменів, артистів, письменників, культурних діячів, спортсменів, зарубіжних гостей, а також безлічі туристів!

До Ваших послуг комфортабельні сучасні номери з кондиціонером та Інтернетом Wi-Fi, просторі конференц-зали, затишні бари та ресторан, літній майданчик, сауна, тренажерний зал, салон краси – одним словом все для того, щоби задовольнити попит найвибагливішого клієнта!