Готель «Георг Палац» розміщений у самому центрі історичної частини міста Чернівці, де сьогодні можна відчути дух та атмосферу минулого.

Готелі в Чернівцях пропонують своїм відвідувачам по різному провести час, але тільки готель «Георг Палац» може похизуватися своїм вдалим розміщенням щодо архітектурного центру Чернівців.

Лише 5 хвилин відділяє готель «Георг Палац» від Чернівецького національного університету (колишньої резиденції митрополитів).

Готель «Георг Палац» в місті Чернівці не дарма вважають одним з найкращих готелів

З-поміж інших готелів в Чернівцях наш готель вирізняється індивідуальним дизайном. Ми пропонуємо гостям 30 комфортних номерів, які розміщені на 2-му і 3-му поверхах готелю. Вони виготовленні в елегантному класичному стилі і оснащені всіма необхідними зручностями для того щоб зробити проживання в готелі неперевершеним.

Також на першому поверсі готелю знаходиться ресторан де наші гості можуть приємно провести час. Меню ресторану може порадувати навіть найвибагливіших гурманів.

Отже, якщо Вам випала нагода завітати до міста Чернівці – оберіть наш готель. Адже саме «Георг Палац» забезпечить якісний відпочинок в чарівній атмосфері старовинної Європи!