Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В нинішньому «тихому центрі», а колись – на далеких околицях міста наприкінці 19-го – початку 20-го століть сформувався унікальний район віллової забудови тодішньої чернівецької шляхетної публіки, який і по сьогодні зачаровує нас своєю красою і вишуканістю, елегантною витонченістю та продуманістю кожної деталі. І нехай на самому початку ці «вілли для коханок», як їх зневажливо називали прихильники давніх смаків та традицій, вважалися взірцем несмаку – зараз представники так званої «нової буржуазії» багато чому могли б повчитися на цих прекрасних взірцях приватної архітектурної забудови, задуманої для довгого і щасливого життя великих старовинних шляхетних родин.

Маршрут нашої прогулянки проляже найяскравішими вулицями цього району – вул.Федьковича та вул.Аксеніна, – і під час неї ви дізнаєтеся про найяскравіші чернівецькі родини, що сто і більше років тому творили славу і красу нашого міста, побачите їхні будинки і сади, зануритеся в атмосферу спокою, замилування і відпочинку. Завершити екскурсію у весняний період пропонуємо відвідуванням ще одного царства краси – Чернівецького Ботанічного саду, історія якого налічує понад півтора століття (за бажанням).

Тривалість екскурсії – 2 годин

Мова спілкування – українська або російська (за вашим вибором)

Вартість – 200-300 грн з усієї групи (залежить від кількості людей).

У вартість маршруту входить:

  • послуги гіда-екскурсовода
  • організаційні послуги

 

Замовити екскурсію ви можете зв’язавшись напряму з екскурсоводом

Євгенія Пушкова, екскурсовод –  телефони: 099 473 09 71096 016 50 81

Прохання повідомляти екскурсовода про джерело інформації