About project

Chernivtsi City Guide – Гід Вашого відпочинку у Чернівцях – сайт про відпочинок та розваги у місті, створений і розвивається з єдиною метою – надати Вам можливість отримати повну, об’єктивну та корисну інформацію про заклади пов’язані з відпочинком та розвагами у Чернівцях.

Ми хотіли створити найкращий путівник та найлегший сервіс для отримання потрібної інформації. Ми бачимо нашу місію в форуванні докладного, ілюстрованого, інтернет-каталогу про розваги та відпочинок у Чернівцях, оновлення якого відбувається постійно. Ми хочемо допомогти відвідувачам організувати своє дозвілля, сповістити все про культурне життя міста, познайомити з тими місцями, де можна провести свій вільний час з задоволенням.

 

Перед візитом до Чернівців на сайті Ви маєте змогу здійснити віртуальну мандрівку містом, ознайомитися з архітектурною та культурною спадщиною.
Дізнатися як дістатися до Чернівців подивитись розклад руху поїздів, автобусів та літаків.
Вибрати де зупинитись і заздалегідь забронювати номери. Знайти де можна смачно поїсти, як розважитись, відпочити та провести вільний час. Замовити екскурсії чи різноманітні подорожі по Чернівцям, Буковинському краю і Карпатам.

 

Також на сайті представлена інформація про найцікавіші події та АФІША Чернівців.

 

Інформація подається трьома мовами.

 

Редакція сайту відкрита до співпраці. Ми з радістю розглянемо пропозиції по опублікуванню тематичних статей про заклади та міроприємства в нашому місті, рецензії на фільми, спектаклі, концерти. Також ми відкриті бізнес ініціативам. Якщо в листі вказано зворотню адресу, то протягом двох днів ви отримаєте відповідь. Якщо відповіді не отримали – варто повторити лист. З питань співпраці пишіть на e-mail: info@guide.cv.ua