Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Чернівецький ТРЦ «DEPOt Center» позиціонується як перший в місті сімейний розважальний центр з набором популярних розваг, що дозволяють цікаво провести час як молодим людям, так і сім’ям з дітьми. Торговий центр орієнтований на представників середнього класу, для яких представлені якісні товари і послуги за помірними цінами від добре зарекомендували себе брендів.

ТРЦ «DEPOt Center» розташований на трасі міського значення – вул. Головна, 265-А. Вулиця Головна проходить з центру між двома основними спальними районами міста – Шевченківським і Первомайським районами, де проживає понад 60% населення Чернівців, і з’єднує південну частину міста з центром.
ТРЦ має хорошу транспортну і пішохідну доступність. За вул. Головний проходять 4 тролейбусних, 2 автобусні маршрути і близько 10 маршрутних таксі, а також основний потік приміських маршрутів в південному напрямку.
ТРЦ розташований в одному з основних торговельних коридорів міста. В межах пішохідної доступності перебувають генератори споживчих потоків – 2 ринки, магазин мережі «Пакко», магазин мережі «Євробуд».