Всього півгодини їзди від Чернівців – і ви в казці! Тольпанові поля, що розкинулися на площі понад гектар в Кіцманському районі Чернівецької області, аж ніяк не поступаються всесвітньо відомим плантаціям тюльпанів з далекої Голандії, але дістатися до них набагато простіше і дешевше!

Тисячі бутонів понад 50-ти видів цих чудових квітів зацвітають одночасно, утворюючи яскраві разнокольорові килими, і кожен з них чарівний по-своєму. Вони обов’язково зачарують вам, подарують відчуття щастя і залишаться в пам’яті назавжди. Милі доброзичливі господарі цієї краси завжди раді гостям, вони із задоволенням розкажуть про свій бізнес і справу всього життя, про особливості різних сортів тюльпанів, поділяться секретами вирощування цих прекрасних квітів.

На шляху до поля від нашого гіда ви дізнаєтеся чимало цікавого про буковинські місцини, якими пролягає наш маршрут, а також про вікову історію розведення тюльпанів, веселі, трагічні та курйозні історії, пов’язані з цими квітами, символіку кольорів тощо. А на зворотньому шляху ми ще й зазирнемо до найстарішого мурованого храму Буковини – Лужанської церкви, всередині якої збереглися оригінальні фрески ІХ-Х ст.

 

Тривалість поїздки – близько 3 годин

Мова спілкування – українська або російська (за вашим вибором)

Вартість75 грн з дорослої людини, 50 грн з дитини

У вартість маршруту входить:

  • послуги гіда-екскурсовода
  • організаційні послуги
  • транспортне  обслуговування

У вартість не входить:

  • вхідні квитки на поле та пожертву на храм (30 грн/дор, 20 грн/дит.)

 

Зауважте: виїзди можливі лише в сезон цвітіння тюльпанів (орієнтовно з середини квітня, триває бл. 2 тижнів), всі деталі уточнюйте за телефоном або електронною поштою.

Замовити екскурсію ви можете зв’язавшись напряму з екскурсоводом

Євгенія Пушкова, екскурсовод –  телефони: 099 473 09 71, 096 016 50 81

Прохання повідомляти екскурсовода про джерело інформації