Буковинський край відомий не тільки своєю мальовничою красою, унікальними історичними будівлями, гостинними людьми, а й умінням людей працювати і надавати послуги на високому рівні. Одним з яскравих підтверджень цьому і є КП «МТК «Калинівський ринок».

КП «МТК «Калинівський ринок» — це сучасний торговий комплекс, один з найбільших ринків України. А все починалося майже 25 років тому всього лише з невеликого майданчика, де представлені вироби перших кооперативів. Але сьогодні це величезний торговий гігант, який займає площу майже в 35 га.

На цьому ринку, Ви можете знайти все від голки і до автомобіля. І це не перебільшення!
Тут представлений величезний вибір тканин, ниток, всього необхідного для шиття. Величезний вибір одягу на будь-який випадок життя – для немовлят (пелюшки, памперси, повзунки, комбінезони, ванночки, ліжечка, коляски та все, що може стати в нагоді дитині), одяг для дітей, підлітків, дорослих, широкий вибір взуття. Для тих, хто вирішив створити нову сім’ю і провести свято, яке запам’ятається на все життя, запропонують величезний вибір весільних суконь, костюмів, аксесуарів.

Щоб поліпшити свій будинок Вам запропонують на вибір багато матеріалів, які будуть доступні за ціною. Чи не забудуть запропонувати вибрати побутову техніку та меблі (як готову, так і під замовлення).

На ринку широко представлена продовольча група. Окремо відведені павільйони для м’ясної та молочної продукції.

Тут можна придбати як в роздріб, так і оптом.
Дістатися до ринку легко, адже з різних куточків міста туди курсують автобуси.